Bikest OÜ omab Eestimaist  elektrijalgrataste eliitklassi kuuluvaid brände Ampler ja Ööbik, mille all toodame kvaliteetseid ning kasutajasõbralikke tänavalegaalseid elektrijalgrattaid. Ööbiku bränd tegi 2016 aasta alguses nimemuutuse ning täna on kogu mudelivalik kandunud uue nime, Ampler Bikes alla.


Ampler Bikes on Eestimaine elektrijalgrataste tootja kelle sihiks on luua jalgrattaid, mis teeniksid oma omanikke ning on kättesaadavad paljudele. Me usume mugavustsoonist väljaastumisesse ning ka nende väljakutsete vastuvõtmisesse, mida paljud väldivad. Kõik Ampler elektrijalgrattad on arendatud ja disainitud Eestis ning meie endi käte poolt komplekteeritud, säilitades kõrge tähelepanu ka igal väiksemal detailil. Ampler jalgrattad viivad sind kaugemale.

Ampleri koduleht Ampleri Facebook Ampleri Instagram 

Meie tegevusalad:

  • Elektrijalgrataste tootmine
  • Elektrijalgrataste müük
  • Erilahenduste teostamine elektrimootoriga kergsõidukitele
Kasutame vaid testitud komponente ning ei tee kvaliteedis järeleandmisi. Kõigile töödele pakume garantiid ning professionaalset järelteenindust.

Oleme avatud ka muudele suuremamahulistele elektrirataste projektidele. Oleme valmis pakkuma lõpplahendusi elektrimootoritega liikuritele. Enamasti tegeleme jalgratastega, kuid on olemas ka kogemus väntadeta ratastega ja kaubaratastega. Huvi korral kirjuta bikest@bikest.ee

Me ei tegele tavaliste jalgrataste ümberehitusega elektrijalgratasteks. 
Me ei tegele mujalt pärit elektrimootorite, akude, kontrollerite remondi, hoolduse, paigalduse ega seadistamisega.